Vetëvendosje e Mitrovicës sot mbanë aktivitet kundër ndotjes së ajrit dhe ambientit

287

Qendra e LVV-së në Mitrovicë ka paralajmëruar se do të mbajë aktivitet kundër ndotjes së ambientit dhe ajrit në ora 13:00.
Anëtari i kryesisë Arben Meholli ka publikuar foto nga pregaditja e këtij aksioni.


SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBarikada ne lagjen Iliridë