Balerini dhe muzikanti kosovar, Sinan Kajtazi përmes një statusi në rrjetin e tij social Facebook ka treguar që sot zyrtarisht ka pranuar “Çmimin vjetor për aktorin më të mirë për vitin 2016” për rolin e Albertit në shfaqjen “Zhizel....

Khloe Khan përvëluese. (FOTO)

Khloe Khan është bërë e njohur shumë sidomos nga postimet e saj në rrjetet sociale dhe pozat provokuese që ajo merr. Khloe nuk e ka aspak problem që t’i shfaqë “pikat” e saj më të forta nëpër fotografitë e saj...
Rita Ora edhe njëherë ka goditur në shenjë Këngëtarja kosovare ka marrë pjesë në një mbrëmjen e bamirësisë “Samsung Charity Gala” në New York. Por, edhe këtu nuk ka ngurruar që të merr pak vendime të rrezikshme për modën e saj,...
Shfaqja “Nëna dhe djali” tërhoqi shumë vëmendje pas ekspozimit plotësisht të gjoksit të aktores së njohur Ema Andrea e cila ishte protagoniste e veprës. Zhveshja e saj u komentua si  artistike, megjithatë pati edhe reagime të tjera e kryesisht në...
Astrologe Meri Shehu ka dhënë edhe për këtë muaj parashikimin e yjeve për çdo shenjë horoskopi. E ftuar tek “Rudina” ajo radhiti të 12 shenjat nga më pak e favorizuara tek ajo më e favorizuara për këtë muaj. Mirëpo shenja...
Ndonëse e re në moshë “Nihan” është njëra ndër artistet më të dashura turke.  Neslihan Atagul aktorja e mirënjohur turke e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar kryesisht me rolin e saj si njëra ndër protagonistet e serialit “Kara Sevda”...

Shtatë arsyet pse ndiheni të lodhur

Lodhja mund të shkaktohet nga stili i jetesës, ndaj disa përshtatje të vogla mund të sjellin një ndryshim të madh. Ngriheni me zor nga shtrati? Ju mungon energjia gjatë gjithë ditës? Nuk jeni të vetmit, pasi një në pesë njerëz...
Krahas milionave që merr nga PSG-ja, braziliani Neymar duket se po shijon edhe romancën me modelen dhe aktoren portugeze, Sara Sampaio. Ylli brazilian fluturon shpesh për në Londër, atje ku jeton aktualisht bukuroshja portugeze, ndërsa nuk ngurron të ndajë edhe...
Afërdita Dreshaj njihet si një nga femrat më seksi shqiptare. Tash, ajo po feston një përvjetor të rëndësishiëm. Këngëtarja e njohuri shqiptare, Afërdita Dreshaj, po feston një datë të rëndësishme për romancën e saj me Jakub Kindl. Çifti ka katër...
Këngëtarja Aida Doçi pritet të arrijë shumë shpejt një sukses të radhës në karrierë të Ajo ka kohë që është kontaktuar nga një aktor i njohur turk. Bëhet fjalë për Oktay Kaynarca, ui cili ka paralajmëruar bashkëpunimin me yllin kosovar. Aida...

Mitrovica Sot në Facebook

3,571FansaPëlqeje

Publikimet e fundit