Balerini dhe muzikanti kosovar, Sinan Kajtazi përmes një statusi në rrjetin e tij social Facebook ka treguar që sot zyrtarisht ka pranuar “Çmimin vjetor për aktorin më të mirë për vitin 2016” për rolin e Albertit në shfaqjen “Zhizel....

Khloe Khan përvëluese. (FOTO)

Khloe Khan është bërë e njohur shumë sidomos nga postimet e saj në rrjetet sociale dhe pozat provokuese që ajo merr. Khloe nuk e ka aspak problem që t’i shfaqë “pikat” e saj më të forta nëpër fotografitë e saj...
Ndonëse e re në moshë “Nihan” është njëra ndër artistet më të dashura turke.  Neslihan Atagul aktorja e mirënjohur turke e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar kryesisht me rolin e saj si njëra ndër protagonistet e serialit “Kara Sevda”...
Krahas milionave që merr nga PSG-ja, braziliani Neymar duket se po shijon edhe romancën me modelen dhe aktoren portugeze, Sara Sampaio. Ylli brazilian fluturon shpesh për në Londër, atje ku jeton aktualisht bukuroshja portugeze, ndërsa nuk ngurron të ndajë edhe...

Mitrovica Sot në Facebook

3,571FansaPëlqeje

Publikimet e fundit