Më në fund e kanë pranuar. Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë në lidhje dashurie. Nëpërmjet Facebookut, menaxheri i Seldit ka uruar çiftin e ri të estradës. Ai madje i ka uruar për një martesë të shpejtë. Ndoshta çifti po...

Mitrovica Sot në Facebook

3,571FansaPëlqeje

Publikimet e fundit