Liverpooli ka fituar ndaj West Hamit me rezultat 1-4 në Ligën Premier. Reds ishin më të mirë dhe kjo ishte një fitore e lehtë sa që pritej. Goli i parë në takim u shënua nga Mohamed Salah në 21-të pas asistimit...
Ka munguar Neymar, por kjo nuk ka ndikuar aspak te skuadra pariziene. PSG ka siguruar fitoren e radhës në javën e 12-të të Ligue 1, duke mundur Angers me rezultatin e thellë 5-0, edhe pse luhej në transfertë. Pritej...
Nga Premier liga: Stoke City - Leicester City                     2-3 Newcastle United - AFC Bournemouth    1 West Ham United - Liverpool                   2 Nga LaLiga: Valencia - Leganes ...
Liga e Kampionëve është garë vjetore e futbollit e organizuar nga Federata Evropiane e Futbollit (UEFA). Është një nga garat më prestigjioze në Evropë, por edhe në Botë, e cila ka filluar të zhvillohet në vitin 1955. Ajo është ngjarja sportive...

ARRESTOHEN TRE SHQIPËTARË NË SERBI

Në pikën kufitare në Preshevë, policia Serbe ka ndaluar tre shqipëtarë. Arsyeja e ndaljes duket të jëtë një dron në të cilin policia kishte hasur gjatë kontrollit në makinë Ata nuk kishin dokumentacionin e nevojshëm për dronin. Shtetasit shqiptarë kanë deklaruar se...

Mitrovica Sot në Facebook

3,571FansaPëlqeje

Publikimet e fundit