Pamjet e para nga shtëpia e çiftit që ka ngrënë 30...

Mediat ruse kanë publikuar videot e para të marra në shtëpinë e dy personave të dyshuar si të përfshirë në kanibalizëm. Megjithëse ende nuk është...

Roja i burgut në Beograd do të rigjykohet për ‘rrëmbim’ të...

Ish-roja i Burgut Qendror të Beogradit, Dragisha Blanusha, do të rigjykohet për dyshimet për rrëmbim të ish-presidentit jugosllav Sllobodan Millosheviq duke e dërguar atë...

Shpërthen Kastrati: Qeveri mafi, me hajna, analfabetë e fodullë sikur në...

Opinionisti Sinan Kastrati ka komentur lidhur me Qeverinë e re të Kosovës, të krijuar nga koalicioni PANA në partneritet me Listën serbe. Kastrati në një...

Afërdita Dreshaj çmendurisht në dashuri me Jakub Kindl, feston katërvjetorin e...

Afërdita Dreshaj njihet si një nga femrat më seksi shqiptare. Tash, ajo po feston një përvjetor të rëndësishiëm. Këngëtarja e njohuri shqiptare, Afërdita Dreshaj, po...

Aida Doçi drejt famës në Turqi me aktorin e njohur turk

Këngëtarja Aida Doçi pritet të arrijë shumë shpejt një sukses të radhës në karrierë të Ajo ka kohë që është kontaktuar nga një aktor i...

Konfirmohet: Mimoza dhe Seldi në prag të martesës

Më në fund e kanë pranuar. Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë në lidhje dashurie. Nëpërmjet Facebookut, menaxheri i Seldit ka uruar çiftin e ri...