Gjendja tek Liqeni artificial në Mitrovicë

Liqeni artificial në Mitrovicë ka një problem të cilin nuk po i ndahet. Mbeturinat janë një problem që vazhdimisht po e përcjellë këtë Liqe, gjatë...

Parashikimi i motit per diten e sotme:

Gjatë ditës së sotme në qytetin tonë pritet të ketë mot me Diell, ku maksimalja do arrijë deri në 10 gradë C dhe minimalja...

I vjedhin armët në shtëpi

Një person raportoi në polici se disa persona të panjohur i vodhën disa stoli ari, një pushkë gjuetie dhe një revole.   Në raportin e policisë...

Ja si do jetë moti sot në Mitrovicë:

Sot në qytetin tonë do ketë mot me diell, ku maksimalja do arrijë në 11°C dhe minimalja -2°C.

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Gjatë ditës së sotme në qytetin tonë pritet të ketë mot me vranësira, ku maksimalja do arrijë deri në 9 gradë C dhe minimalja...

Festat e Fundvitit në Mitrovicë (FOTO)

Zbukurimi i sheshit të qytetit të Mitrovës: